Korzystanie ze strony aceluxe.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.
f
#

Nasze produkty idealnie nadają się dla osób używających jednego, dwóch lub więcej monitorów jednocześnie. Regulacja wysokości i obrotowa podstawa umożliwiają sprawne funkcjonowanie.

Uchwyty typu B1 i B2 są jednymi z najbardziej rozchwytywanych modeli. Są to pojedyncze uchwyty, które mogą być ustawione we wszystkich kierunkach, dzięki czemu posiadają wiele zastosowań.

Modele B3 i B9 posiadają zwiększone funkcje obrotowe i szersze możliwości rozbudowy.  Pozwalają na rozciągnięcie ramienia do 220 mm i do 500 mm.  Rozbudowane funkcje obrotowe wyróżniają ten model na tle konkurencji.

FOUZSS. Idealne rozwiązanie dla nowoczesnego biura. Dzięki dowolnej organizacji i kombinacji wszystkich elementów znajduje on szerokie zastosowanie i znacznie poprawia ergonomię pracy. W krótkim czasie zyskał miano ‘a masterpiece of the office space’.Dlaczego Aceluxe?

Obecnie brak aktualności.